BLOG

KWIATOWA INSPIRACJA

Jak w tytule, makijaż został stworzony dzięki inspiracji kwiatami. Powstał na potrzeby konkursu organizowanego przez serwisuroda.pl już jakis czas temu. Konkurs polegał na stworzeniu propozycji makijażu WIOSNA/LATO 2015 zainspirowanego kwiatami. Podzielony był na dwie kategorie: amator i profesjonalista, tak więc każdy kto nie zajmuje się makijażem profesjonalnie – czyli tak jak ja (a przynajmniej póki co ;)) miał równe szanse na zwycięstwo.

Nie ukrywam, że było to dla mnie ciekawym wyzwaniem i możliwością sprawdzenia swoich umiejętności, nie tylko we wprawnym posługiwaniu się pędzlami, ale także przetestowania swojej wyobraźni do stworzenia czegoś o konkretnej tematyce. Stwierdziłam więc, że zawsze warto spróbować swoich sił i coś „zmalować”.

Co z tego wyszło? Takie oto „cudo” 🙂 :

Oczywiście nie mogłam się zdecydować. Przez godzinę pstrykałam zdjęcia. Przez kolejne dwie starałam się wybrać najbardziej odpowiednie. W końcu stanęło na powyższym – a żeby nie tracić kolejnej godziny na zmienianie zdania – napisałam maila i poszłooo!

No i opłaciło się 🙂 Ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu zokwalifikował się do 6 najlepszych prac wytypowanych przez redakcję portalu. Dalszy etap polegał na głosowaniu czytelników, które miało pomóc w wyłonieniu ostatecznej zwycięskiej 3. [klik]
Dzięki głosom (za które baaaardzo wszystkim jeszcze raz dziękuję! :)) udało się! Znalazłam się w najlepszej 3 i wygrałam wspaniały zestaw kosmetyków Dr Irena Eris PROVOKE (których recenzja pojawi się niebawem). Naprawdę dawno nie czułam się tak wspaniale jak wtedy!
Od razu dostałam skrzydeł i być może to również było jednym z głównych impulsów do stworzenia tego bloga i rozpoczęcia dzielenia się ze światem swoimi maziajami na twarzy 🙂 W każdym razie czułam się bardzo doceniona i fakt wyróżnienia w konkursie organizowanym na szeroką skalę był dla mnie ogromnym krokiem do przodu, zdecydowanie zwiększył moją wiarę w siebie i swoje możliwości.
Można powiedzieć, że to przełom, który mam nadzieję zaowocuje w przyszłości czymś fajnym i wartościowym.
Zdecydowanie od tego momentu czuję się bardzo zmotywowana do działania i dążenia do postawionych sobie celów.

Just follow your heart and make dreams come true! 🙂

Użyte kosmetyki:
 • Podkład: Rimmel Wake me up, 100 Ivory
 • Puder: Maybelline Affinimat, 10 Classic Ivory
 • Paleta Sleek i-Divine Ultra Mattes V1 Brights
 • Zielona kredka Veryme DoubleTrouble Oriflame Goddes Green
 • Biała kredka Astor 2in1 Eye Pencil Metal Eyes 098 Glam White
 • Róż: Wibo Róż z jedwabiem i wit. E nr 9
 • Brwi: Paleta Sleek Au naturel, kolor Bark
 • Rzęsy: Ardell Demi wispies
 • Rozświetlacz: Wibo Diamond illuminator
 • Usta: Rimmel Vinyl Gloss nr 235
 • Korektor: Catrice Camouflage Cream 010 Ivory

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *