RECENZJE

LOVE YOU SO MOCHI NYX RECENZJA

LOVE YOU SO MOCHI to jedna z nowych kolekcji od NYX Professional Makeup. W jej skład wchodzą między innymi paletki cieni oraz rozświetlaczy, które cechują się niezwykłą konsystencją puszystą jak pianka.

LOVE YOU SO MOCHI NYX SHADOW PALETTE 02 SLEEK AND CHIC

Jedna z dwóch palet cieni z kolekcji, moja w wersji 02, gdzie znajdziemy nieco spokojniejsze, dzienne kolory. W jej składzie znajdziemy 10 cieni: 1 matowy, w delikatnym, bazowym kolorze, oraz 9 cieni perłowych. Wszystkie cienie mają charakterystyczną, miękką konsystencję, w którą możemy zatapiać palce, fajny dodatkowy bajer, niespotykany w dotychczas używanych przeze mnie cieniach do powiek 🙂

Kolory to mix ciepłych brązów, delikatnych róży, złota, fioletu i soczystej brzoskwini: zdecydowanie mojego ulubionego odcienia w tej kompozycji!

Sama miękka konsystencja za bardzo nie wpływa na aplikację, można używać ich za pomocą tradycyjnego pędzla. Cienie delikatnie się osypują, jednak nie jest to duże utrudnienie. Przepięknie wyglądają na skórze! Tworzą delikatną, błyszczącą taflę, która w miarę dokładania produktu staje się intensywniejsza i mocniej połyskująca. Daje efekt delikatnie mokrej skóry, zakochałam się w tym efekcie!

Trwałość też jest niezła. Wydaje mi się, że raczej cienie te sprawdzą się lepiej w prostych, wakacyjnych makijażach, niż mocnych i skomplikowanych kompozycjach, gdyż o ile cienie ładnie się blendują, tak łączenie kolorów prowadzi do ich „zlania się” w jedną całość, gdzie pojedyncze odcienie nie są tak dobrze widoczne.

Cena: 95 zł

Kupisz  TUTAJ

LOVE YOU SO MOCHI NYX HIGHTLIGHTING PALETTE 01 LIT LIFE

LOVE YOU SO MOCHI NYX Professional Makeup paleta rozświetlaczy

To paleta trzech rozświetlaczy, o tej samej, puszystej konsystencji. W tej wersji to moim zdaniem bardziej podstawowe kolory niż w wypadku drugiej opcji. Tutaj znajdziemy chłodny róż, złoto i przepiękną brzoskwinię. Wszystkie trzy wyglądają genialnie, ale zdecydowanie w całej konkurencji wygrywa złoto! Jest niesamowicie mocno napigmentowane i wygląda przepięknie na muśniętej słońcem skórze. Podobnie jest w przypadku koloru brzoskwiniowego. Różowy używałabym pewnie bardziej jako róż właśnie, a nie typowy rozświetlacz.

LOVE YOU SO MOCHI NYX Professional Makeup paleta rozświetlaczy

Cena: 89 zł

Kupisz TUTAJ

LOVE YOU SO MOCHI NYX HIGHTLIGHTING PALETTE 02 ARCADE GLAM

LOVE YOU SO MOCHI NYX Professional Makeup paleta rozświetlaczy

Wersja numer 02 łączy w sobie również trzy kolory, jednak myślę, że nieco mniej uniwersalne. O ile pierwszy: delikatne złoto opalizujące na różowo-brzoskwiniowy odcień fajnie sprawdzi się jako rozświetlacz, tak drugi: również chłodny róż, jednak zdecydowanie chłodniejszy, opalizujący na srebro oraz ostatni: srebrny, opalizujący na błękit, raczej znajdą zastosowanie tylko w makijażach artystycznych, albo typowo instagramowych 🙂

LOVE YOU SO MOCHI NYX Professional Makeup paleta rozświetlaczy

Cena: 89 zł

Kupisz TUTAJ

MAKIJAŻ z wykorzystaniem PRODUKTÓW

Makijaż przy użyciu produktów LOVE YOU SO MOCHI od NYX Professional Makeup

Twarz:
@koboprofessionalpoland Camouflage Liquid Foundation 804 Rose Beige
@catrice.cosmetics Camouflage 010 Ivory
@rimmellondonpl Stay Matte 001 transparent
@nyxcosmetics_pl Matte Bronzer 03 medium
@nyxcosmetics_pl DUO Chromatic 03 Crushed Bloom
@nyxcosmetics_pl Love You so MOCHI Highlighting Palette 01 lit life
Oczy:
@nyxcosmetics_pl Love you so MOCHI Shadow Palette 02 Sleek and Chic
@nyxcosmetics_pl Pigments 21 Metallic Velvet
Brwi: @nyxcosmetics_pl Tame&Frame 04 Espresso + @inglot_cosmetics Duraline
MySecret 300% sensual volume
Rzęsy: @nyxcosmetics_pl Wicked Lashes 22 popular
Usta: @nyxcosmetics_pl Powder Puff Lippie 07 Moody

http://klaudiamendyk.pl/2018/04/love-you-so-mochi-nyx-recenzja.html

Makijaż przy użyciu produktów LOVE YOU SO MOCHI od NYX Professional Makeup

Makijaż przy użyciu produktów LOVE YOU SO MOCHI od NYX Professional Makeup

Podsumowując

Paletę cieni polecam, jeśli ktoś chce spróbować czegoś nowego i ciekawego i szuka pięknych, błyszczących cieni do prostych, dziennych makijaży, chociaż uważam, że za dosyć sporą cenę 95 zł można znaleźć coś  lepszego. Co do rozświetlaczy, również fajny, nietypowy bajer. Osobiście zwróciłabym uwagę na wersję 01, która jest bardziej praktyczna, choć obie same w sobie wyglądają nieziemsko na skórze! Zależy na jakim efekcie i kolorze Ci zależy 😉

 

Więcej recenzji produktów znajdziesz TUTAJ


Cannot get other user media. API shut down by Instagram. Sorry. Display only your media.