MAKEUP

GRUNGE LOOK

Grunge look, makeup look, dark lips, dramatic eye look

GRUNGE LOOK

Myślę, że określenie grunge look idealnie oddaje charakter tego makijażu: jest mocny, może wydawać się nieco niedbały. Wyraża siłę, nutę szaleństwa. Czerń podkreśla użyte, wyraziste, kolory, nadaje charakteru.

Nieco artystyczne ujęcie mocnego makijażu: mocno podkreślona dolna powieka z dramatycznymi rzęsami podkreślającymi całość. Wewnętrzne kąciki oczu zaznaczone smolistą czernią, tworzące głębię spojrzenia.

Makijaż ten z pewnością ciężko uznać za użytkowy, chyba, że ktoś lubi takie szalone propozycje na imprezę. Ja jednak bardzo lubię eksperymentować z makijażem, fajnie czasami stworzyć coś nieszablonowego, pobawić się.

GALAKTYCZNE USTA

To kolejna rzecz, którą bardzo lubię i z którą lubię eksperymentować. „Galaktyczne usta” to w moim wykonaniu mocne kolory połączone z kilogramem brokatu i pigmentów 🙂 Za każdym razem można osiągnąć inny, ciekawy i oryginalny efekt. Połączenie mokrej szminki czy błyszczyku w fantazyjnych kolorach, lub, jak w tym przypadku mrocznej głębi, z błyskiem w wielu odcieniach nasuwa na myśl kosmiczne otchłanie, mieniące się blaskiem gwiazd i planet.

Taki mocny akcent dobrze sprawdzi się jako samodzielny element makijażu, kiedy chcemy przykuć uwagę, lub „ozdobić” prostą stylizację, ale także dobrze dopełni mocniejszy makijaż czy charakteryzację, tak jak w tym przypadku.

Grunge look, makeup look, dark lips, dramatic eye look

Grunge look, makeup look, dark lips, dramatic eye look

Użyte produkty//I’ve used: