Grunge makeup look, dark lips, dramatic eye look
MAKEUP

GRUNGE LOOK

Grunge look, makeup look, dark lips, dramatic eye look

GRUNGE LOOK

Myślę, że określenie grunge look idealnie oddaje charakter tego makijażu: jest mocny, może wydawać się nieco niedbały. Wyraża siłę, nutę szaleństwa. Czerń podkreśla użyte, wyraziste, kolory, nadaje charakteru.

Nieco artystyczne ujęcie mocnego makijażu: mocno podkreślona dolna powieka z dramatycznymi rzęsami podkreślającymi całość. Wewnętrzne kąciki oczu zaznaczone smolistą czernią, tworzące głębię spojrzenia.

Makijaż ten z pewnością ciężko uznać za użytkowy, chyba, że ktoś lubi takie szalone propozycje na imprezę. Ja jednak bardzo lubię eksperymentować z makijażem, fajnie czasami stworzyć coś nieszablonowego, pobawić się.

GALAKTYCZNE USTA

To kolejna rzecz, którą bardzo lubię i z którą lubię eksperymentować. „Galaktyczne usta” to w moim wykonaniu mocne kolory połączone z kilogramem brokatu i pigmentów 🙂 Za każdym razem można osiągnąć inny, ciekawy i oryginalny efekt. Połączenie mokrej szminki czy błyszczyku w fantazyjnych kolorach, lub, jak w tym przypadku mrocznej głębi, z błyskiem w wielu odcieniach nasuwa na myśl kosmiczne otchłanie, mieniące się blaskiem gwiazd i planet.

Taki mocny akcent dobrze sprawdzi się jako samodzielny element makijażu, kiedy chcemy przykuć uwagę, lub „ozdobić” prostą stylizację, ale także dobrze dopełni mocniejszy makijaż czy charakteryzację, tak jak w tym przypadku.

Grunge look, makeup look, dark lips, dramatic eye look

Grunge look, makeup look, dark lips, dramatic eye look

Użyte produkty//I’ve used:


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *