Profesjonalny makijaż ślubny, makijaż okazjonalny, makijaż biznesowy - Klaudia Mendyk Makeup Artist

Jestem dyplomowaną wizażystką, pracuję głównie na terenie Krakowa. Wykonuję makijaż ślubny, okazjonalny, biznesowy, do sesji korporacyjnych, wizerunkowych, nagrań reklamowych, sesji zdjęciowych indywidualnych oraz produktowych.

OFERTA

MAKIJAŻ ŚLUBNY
170 ZŁ
* dopasowany do typu urody
* w cenie: kępki rzęs, utrwalenie makijażu, rozświetlenie / korekcja dekoltu
* przedłużona trwałość
* makijaż z dojazdem do klienta
* gratis kilka drobiazgów
MAKIJAŻ ŚLUBNY PRÓBNY
170 ZŁ
* wywiad i dobór idealnie pasującego makijażu do typu urody
* w cenie: kępki rzęs, utrwalenie makijażu, rozświetlenie / korekcja dekoltu
* przedłużona trwałość
* makijaż z dojazdem do klienta
 
MAKIJAŻ OKAZJONALNY
150 ZŁ
* dopasowany do typu urody
* w cenie: kępki rzęs, utrwalenie makijażu, rozświetlenie / korekcja dekoltu
* przedłużona trwałość
* makijaż z dojazdem do klienta
* gratis kilka drobiazgów
MAKIJAŻ DZIENNY
120 ZŁ
* dopasowany do typu urody
* podkreślenie naturalnego piękna stosownie do okazji
* przedłużona trwałość
* makijaż z dojazdem do klienta
 
PAKIET ŚLUBNY
WYCENA INDYWIDUALNA
* wyłączność w dniu ślubu: nieograniczony czas przygotowań, bez stresu i pośpiechu
* pakiet ślubny zawiera: makijaż Panny Młodej (próbny oraz właściwy), korekta Pana Młodego, korekta Świadka, Taty Pani Młodej/Pana Młodego, do 4 makijaży Gości Weselnych
* DOJAZD na miejsce przygotowań
MAKIJAŻ BIZNESOWY
120 ZŁ
* makijaż biznesowy idealnie dopasowany do typu urody i preferencji
*rozmowy kwalifikacyjne / sesje wizerunkowe / spotkania biznesowe
* makijaż z dojazdem do klienta
LEKCJA MAKIJAŻU
300 ZŁ
* nauka wykonywania wybranego makijażu dla własnych potrzeb
* indywidualna lekcja makijażu dla kobiet w każdym wieku połączona z analizą kolorystyczną typu urody i doborem kolorystyki kosmetyków
* analiza zawartości Twojej kosmetyczki
MAKIJAŻ DO SESJI ZDJĘCIOWEJ
WYCENA INDYWIDUALNA
* makijaż beauty / fashion / artystyczny
* makijaż do ślubnej sesji zdjęciowej / sesji narzeczeńskiej / rodzinnej
* makijaż do sesji komercyjnych / spotów reklamowych

WAŻNE INFORMACJE

Rezerwacja terminu wykonania dowolnej oferowanej przeze mnie usługi jest równoznaczna z zapoznaniem się z poniższymi informacjami.
OFERTA
Wykonuję MAKIJAŻE okazjonalne (wesela, chrzty, pierwsze komunie święte, andrzejki, sylwester) wieczorowe, ślubne (z uprzednim makijażem ślubnym próbnym), dzienne, biznesowe, a także makijaże do sesji zdjęciowej (biznesowej, narzeczeńskiej, ślubnej, indywidualnej, rodzinnej, produktowej, komercyjnej), makijaże artystyczne.
Oferuję również takie usługi jak:
  • INDYWIDUALNA LEKCJA MAKIJAŻU DLA WŁASNYCH POTRZEB – w jej trakcie zostanie wykonana profesjonalna analiza kolorystyczna typu urody, do której dopasowane zostaną poszczególne elementy makijażu; analiza zawartości Twojej kosmetyczki; omówienie poszczególnych etapów i technik aplikacji elementów makijażu oraz demakijażu i pielęgnacji cery. W wersji rozszerzonej lekcja makijażu połączona z personalnymi zakupami z wizażystką.
  • POKAZY MAKIJAŻU – indywidualne/ grupowe; eventy, szkolenia firmowe, wieczory panieńskie.
  • PAKIET ŚLUBNY: wyłączność w dniu ślubu gwarantująca nieograniczony czas przygotowań, bez stresu i pośpiechu; dojazd na miejsce przygotowań; Pakiet ślubny zawiera: makijaż Panny Młodej (próbny oraz właściwy), korekta Pana Młodego, korekta Świadka, Taty Pani Młodej/Pana Młodego, do 4 makijaży Gości Weselnych w cenie, każdy makijaż dla kolejnej osoby + 130 zł
  • PAKIET „WIECZÓR PANIEŃSKI”: opcja nr 1. domowe SPA oraz pokaz makijażu połączony z lekcją makijażu dla uczestniczek; opcja nr 2. makijaże wieczorowe dla uczestniczek (w cenie do 4 makijaży, każdy kolejny makijaż płatny 130 zł).
CENNIK

Cennik usług podany jest w zakładce “OFERTA” oraz w zakładce „USŁUGI” na moim FanPage na Facebooku

Makijaż do sesji zdjęciowej/ zlecenia komercyjne/ pokazy według indywidualnej wyceny.
REZERWACJA TERMINU

Na makijaż można zapisać się poprzez:

  • wiadomość na tej stronie,
  • system rezerwacji online na stronie www.klaudiamendyk.pl,
  • adres mailowy: kontakt@klaudiamendyk.pl
  • numer telefonu: 693 – 166 – 749
W trosce o cenny czas i wzajemny szacunek bardzo proszę o przemyślane rezerwacje, a ewentualne odwołanie wizyty z rozsądnym wyprzedzeniem.
DOJAZD
Wykonuję makijaże z dojazdem do klienta.*
JAKOŚĆ USŁUG
Do każdego makijażu podchodzę indywidualnie, uwzględniam preferencje i prośby klientki, abyś zawsze czuła się piękna i w 100% usatysfakcjonowana.
Jeśli w trakcie makijażu pojawią się jakiekolwiek uwagi, sugestie, bardzo proszę powiedz mi o tym, aby efekt końcowy był dla Ciebie całkowicie satysfakcjonujący.
  • W trosce o Twoje zdrowie i komfort wizyty, zawsze używam jednorazowych aplikatorów do ust/rzęs, a używane narzędzia i kosmetyki są dezynfekowane po każdej klientce.
  • Używane przeze mnie profesjonalne kosmetyki gwarantują długotrwały efekt.
PRZED WIZYTĄ
Bardzo proszę o informację na temat ewentualnych problemów skórnych, alergii, nadwrażliwości na konkretne produkty.
Bardzo proszę, aby przed wizytą został wykonany demakijaż: zmywanie pozostałego makijażu w trakcie wizyty skróci czas na wykonanie przeze mnie usługi właściwej i niepotrzebnie podrażni skórę twarzy.
Na trwałość makijażu w znacznej mierze wpływa stan cery, dlatego bardzo proszę o odpowiednią pielęgnację skóry twarzy przed wizytą: wykonanie pilingu dzień wcześniej, odpowiednie nawilżenie skóry (maseczka nawilżająca, krem); a także nie korzystanie z solarium/nie opalanie się min. 3 dni przed wizytą (na zaczerwienionej, “rozgrzanej” skórze makijaż może prezentować się gorzej/mieć mniejszą trwałość, a dodatkowo efekt wyrównanego kolorytu twarzy nie komponuje się ładnie z czerwoną skórą na ciele).
Proszę pamiętać, aby przed makijażem nie testować nowych kosmetyków, aby nie doprowadzić do podrażnienia skóry.
PO WIZYCIE
Makijaż podkreśla urodę kobiety, ale to uśmiech czyni ją piękną”.
Uśmiech pojawiający się na twarzy zadowolonej klientki idealnie dopełnia wykonany przeze mnie makijaż. To ten uśmiech i zadowolenie ze swojego „nowego wyglądu” jest celem mojej pracy.
Dlatego też będzie mi niezmiernie miło, jeśli po wizycie zechcesz podzielić się swoją pozytywną opinią w zakładce „Recenzje” na Facebooku. Jeśli wydarzyło się coś, co uniemożliwi jej wystawienie, bardzo proszę o kontakt w wiadomości prywatnej w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji, gdyż bardzo zależy mi na jak najwyższej jakości świadczonych przeze mnie usług.
DEMAKIJAŻ
W trosce o zdrowie moich klientek przypominam, iż wykonany makijaż profesjonalny jest makijażem JEDNODNIOWYM (max. 24 h): po tym czasie należy go bezwzględnie, dokładnie zmyć (wraz z doklejonymi sztucznymi rzęsami). Nieprzestrzeganie tej reguły jest niehigieniczne, a może być wręcz ryzykowne.
Za konsekwencje zdrowotne użytkowania makijażu niezgodnie z tą zasadą nie biorę odpowiedzialności. Dbajmy o swoje zdrowie.
Wszelkie pytania proszę kierować w wiadomości na adres mailowy: kontakt@klaudiamendyk.pl lub poprzez FanPage na Facebooku
*dojazd na terenie Krakowa w cenie makijażu; w przypadku dojazdu poza Krakowem doliczana dodatkowa opłata; możliwy dojazd na terenie całej Polski