Makijaż ślubny Kraków | makijaż Kraków | profesjonalny makijaż z dojazdem do klientki | makijaż ślubny | makijaż okazjonalny | makijaż biznesowy | Klaudia Mendyk Makeup Artist

Jestem dyplomowaną wizażystką, pracuję głównie na terenie Krakowa, dojeżdżam do klientek. Wykonuję makijaż ślubny, okazjonalny, biznesowy, do sesji korporacyjnych, wizerunkowych, nagrań reklamowych, sesji zdjęciowych indywidualnych oraz produktowych.

OFERTA

MAKIJAŻ ŚLUBNY
180/200 ZŁ
* dopasowany do typu urody
* w cenie: kępki rzęs, utrwalenie makijażu, rozświetlenie / korekcja dekoltu
* przedłużona trwałość
* makijaż wykonywany stacjonarnie pod adresem ul. Galicyjska 3D (obok Expo Kraków) lub z dojazdem do klienta na terenie Krakowa
* gratis kilka drobiazgów
MAKIJAŻ ŚLUBNY PRÓBNY
180/200 ZŁ
* wywiad i dobór idealnie pasującego makijażu do typu urody
* w cenie: kępki rzęs, utrwalenie makijażu, rozświetlenie / korekcja dekoltu
* przedłużona trwałość
* Makijaż wykonywany stacjonarnie pod adresem ul. Galicyjska 3D (obok Expo Kraków) lub z dojazdem do klienta na terenie Krakowa
 
MAKIJAŻ DO SESJI POŚLUBNEJ
180/200 ZŁ
* dopasowany do typu urody
* w cenie: kępki rzęs, utrwalenie makijażu, rozświetlenie / korekcja dekoltu
* przedłużona trwałość
* Makijaż wykonywany stacjonarnie pod adresem ul. Galicyjska 3D (obok Expo Kraków) lub z dojazdem do klienta na terenie Krakowa
 
PAKIET ŚLUBNY
1200 ZŁ
* wyłączność w dniu ślubu: nieograniczony czas przygotowań, bez stresu i pośpiechu
* pakiet ślubny zawiera: makijaż Panny Młodej, korekta Pana Młodego, korekta Świadka, do 4 makijaży Gości Weselnych
* DOJAZD na miejsce przygotowań (na terenie Krakowa w cenie; poza Kraków opłata 1zł/km)
 
KOREKTA PANA MŁODEGO
60 ZŁ
* naturalny efekt; wyrównanie koloru cery, korekta niedoskonałości, zakrycie cieni pod oczami
* zmatowienie twarzy aby uniknąć efektu błyszczenia
* korekta Pana Młodego przy rezerwacji makijażu ślubnego
 
MAKIJAŻ OKAZJONALNY
160/180 ZŁ
* dopasowany do typu urody
* w cenie: kępki rzęs, utrwalenie makijażu, rozświetlenie / korekcja dekoltu; przedłużona trwałość
* makijaż wykonywany stacjonarnie pod adresem ul. Galicyjska 3D (obok Expo Kraków) lub z dojazdem do klienta na terenie Krakowa
* gratis kilka drobiazgów
MAKIJAŻ DZIENNY
130/150 ZŁ
* dopasowany do typu urody
* podkreślenie naturalnego piękna stosownie do okazji
* przedłużona trwałość
* Makijaż wykonywany stacjonarnie pod adresem ul. Galicyjska 3D (obok Expo Kraków) lub z dojazdem do klienta na terenie Krakowa.
MAKIJAŻ BIZNESOWY
130/150 ZŁ
* dopasowany do typu urody
* naturalna kolorystyka, makijaż stonowany
* przedłużona trwałość
* Makijaż wykonywany stacjonarnie pod adresem ul. Galicyjska 3D (obok Expo Kraków) lub z dojazdem do klienta na terenie Krakowa.
LEKCJA MAKIJAŻU
350 ZŁ
* nauka wykonywania wybranego makijażu dla własnych potrzeb
* indywidualna lekcja makijażu dla kobiet w każdym wieku połączona z analizą kolorystyczną typu urody i doborem kolorystyki kosmetyków
* analiza zawartości Twojej kosmetyczki
 
Makijaż do sesji komercyjnych, nagrań, reklam – wycena indywidualna. Bardzo proszę o kontakt na adres mailowy: kontakt@klaudiamendyk.pl

Profesjonalny makijaż ślubny z dojazdem Makijaż okazjonalny

WAŻNE INFORMACJE – REGULAMIN NA SEZON 2021

Rezerwacja terminu wykonania dowolnej oferowanej przeze mnie usługi jest równoznaczna z zapoznaniem się z poniższymi informacjami. Poniżej kilka istotnych informacji dotyczących zapisów na makijaż w sezonie 2021.
OFERTA – aktualnie cennik zawiera dwie opcje do wyboru: bez dojazdu (makijaże wykonywane pod adresem ul. Galicyjska 3D (obok Expo Kraków) oraz z dojazdem do klientki.
Cena bez dojazdu podana jest jako pierwsza, cena z dojazdem jako druga; przykład: 180/200 zł. Cena z dojazdem dotyczy dojazdu na terenie Krakowa; dojazd poza Kraków wiąże się z dodatkową opłatą.
Wykonuję:
 • MAKIJAŻE OKAZJONALNE (wesela, studniówki, chrzty, pierwsze komunie święte, andrzejki, sylwester). Cena makijażu okazjonalnego: 160/180 zł (cena zawiera: kępki rzęs, korektę dekoltu, utrwalenie makijażu, kilka drobiazgów do poprawek),
 • MAKIJAŻE ŚLUBNE (z uprzednim makijażem ślubnym próbnym) cena makijażu ślubnego to 180/200 zł (cena zawiera: kępki rzęs, korektę dekoltu, utrwalenie makijażu, kilka drobiazgów do poprawek); cena makijażu próbnego ślubnego: 180/200 zł, UWAGA! Makijaże próbne wykonuję od poniedziałku do piątku oraz w niedziele.
 • KOREKTA PANA MŁODEGO – wyrównanie kolorytu cery Pana Młodego w dniu ślubu, korekta niedoskonałości; cena: 60 zł
 • DZIENNE – cena makijażu dziennego to 130/150 zł,
 • BIZNESOWE – cena makijażu biznesowego to 130/150 zł,
 • makijaże DO SESJI ZDJĘCIOWYCH / NAGRAŃ / REKLAM (komercyjnych, produktowych, biznesowych, narzeczeńskich, indywidualnych, rodzinnych itp.),
 • MAKIJAŻE ARTYSTYCZNE.
Oferuję również takie usługi jak:
 • INDYWIDUALNA LEKCJA MAKIJAŻU DLA WŁASNYCH POTRZEB – w jej trakcie zostanie wykonana profesjonalna analiza kolorystyczna typu urody, do której dopasowane zostaną poszczególne elementy makijażu; analiza zawartości Twojej kosmetyczki; omówienie poszczególnych etapów i technik aplikacji elementów makijażu oraz demakijażu i pielęgnacji cery. W wersji rozszerzonej lekcja makijażu połączona z personalnymi zakupami z wizażystką.
 • POKAZY MAKIJAŻU – indywidualne/ grupowe; eventy, szkolenia firmowe, wieczory panieńskie.
 • PAKIET ŚLUBNY: wyłączność w dniu ślubu gwarantująca nieograniczony czas przygotowań, bez stresu i pośpiechu; dojazd na miejsce przygotowań; Pakiet ślubny zawiera: makijaż Panny Młodej, korekta Pana Młodego, korekta Świadka, do 4 makijaży Gości Weselnych w cenie, każdy makijaż dla kolejnej osoby + 160 zł
 • PAKIET „WIECZÓR PANIEŃSKI”: opcja nr 1. domowe SPA oraz pokaz makijażu połączony z lekcją makijażu dla uczestniczek; opcja nr 2. makijaże wieczorowe dla uczestniczek (w cenie do 4 makijaży, każdy kolejny makijaż płatny 160 zł).
 • VOUCHER prezentowymożliwość wykupienia vouchera na dowolną usługę.

CENNIK

Pełen cennik usług podany jest w zakładce OFERTA http://klaudiamendyk.pl/home/?page_id=4634

Makijaż do sesji zdjęciowej (innej niż sesji poślubnej)/ zlecenia komercyjne/ pokazy według indywidualnej wyceny.

REZERWACJA TERMINU

Na makijaż można zapisać się poprzez:

 • wiadomość prywatną na FanPage na Facebook’u https://www.facebook.com/klaudiamendykmakeupartist/ ,
 • system rezerwacji online: https://rezerwacja.klaudiamendyk.pl/,
 • adres mailowy: kontakt@klaudiamendyk.pl
 • numer telefonu: 693 – 166 – 749
W trosce o cenny czas i wzajemny szacunek bardzo proszę o przemyślane rezerwacje, a ewentualne odwołanie wizyty z rozsądnym wyprzedzeniem.
W wiadomości mailowej lub poprzez Fanpage bardzo proszę o podanie interesującego terminu oraz godziny, ilości osób oraz rodzaju makijażu. Usprawni to znacznie proces rezerwacji 😌

DOJAZD

Wykonuję makijaże stacjonarnie (pod adresem ul. Galicyjska 3D) oraz z dojazdem do klienta. Ceny makijażu z dojazdem na terenie Krakowa zawarte są w cenniku. Koszt dojazdu poza Kraków ustalany indywidualnie. Możliwy dojazd na terenie całej Polski.

JAKOŚĆ USŁUG

Do każdego makijażu podchodzę indywidualnie, uwzględniam preferencje i prośby klientki, abyś zawsze czuła się piękna i w 100% usatysfakcjonowana.
Jeśli w trakcie makijażu pojawią się jakiekolwiek uwagi, sugestie, bardzo proszę powiedz mi o tym, aby efekt końcowy był dla Ciebie całkowicie satysfakcjonujący.
 • W trosce o Twoje zdrowie i komfort wizyty, zawsze używam jednorazowych aplikatorów do ust/rzęs, a używane narzędzia i kosmetyki są dezynfekowane po każdej klientce.
 • Używane przeze mnie profesjonalne kosmetyki gwarantują długotrwały efekt.

PRZED WIZYTĄ

Bardzo proszę o informację na temat ewentualnych problemów skórnych, alergii, nadwrażliwości na konkretne produkty.
Bardzo proszę, aby przed wizytą został wykonany DEMAKIJAŻ: zmywanie pozostałego makijażu w trakcie wizyty skróci czas na wykonanie przeze mnie usługi właściwej i niepotrzebnie podrażni skórę twarzy.
Na trwałość makijażu w znacznej mierze wpływa stan cery, dlatego bardzo proszę o odpowiednią pielęgnację skóry twarzy przed wizytą: wykonanie pilingu dzień wcześniej, odpowiednie nawilżenie skóry (maseczka nawilżająca, krem); a także nie korzystanie z solarium/nie opalanie się min. 3 dni przed wizytą (na zaczerwienionej, “rozgrzanej” skórze makijaż może prezentować się gorzej/mieć mniejszą trwałość, a dodatkowo efekt wyrównanego kolorytu twarzy nie komponuje się ładnie z czerwoną skórą na ciele).
Bardzo proszę zadbać również o regulację BRWI oraz WĄSIKA – nie będzie możliwości wykonania tych czynności bezpośrednio przed wykonaniem makijażu, proszę wykonać te zabiegi kilka dni przed uroczystością. Nie jest to oczywiście konieczność, jednak wszelkie zbędne włoski na twarzy, nawet te jasne i cienkie, mogą stać się bardziej widoczne po użyciu podkładu i pudru.
Proszę pamiętać, aby przed makijażem nie testować nowych kosmetyków, aby nie doprowadzić do podrażnienia skóry.

PO WIZYCIE

Makijaż podkreśla urodę kobiety, ale to uśmiech czyni ją piękną”.
Uśmiech pojawiający się na twarzy zadowolonej klientki idealnie dopełnia wykonany przeze mnie makijaż. To ten uśmiech i zadowolenie ze swojego „nowego wyglądu” jest celem mojej pracy.
Dlatego też będzie mi niezmiernie miło, jeśli po wizycie zechcesz podzielić się swoją pozytywną opinią w zakładce „Recenzje” na FanPage na Facebook’u https://www.facebook.com/klaudiamendykmakeupartist/
.
Jeśli wydarzyło się coś, co uniemożliwi jej wystawienie, bardzo proszę o kontakt w wiadomości prywatnej w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji, gdyż bardzo zależy mi na jak najwyższej jakości świadczonych przeze mnie usług.

DEMAKIJAŻ

W trosce o zdrowie moich klientek przypominam, iż wykonany makijaż profesjonalny jest makijażem JEDNODNIOWYM(max. 24 h): po tym czasie należy go bezwzględnie, dokładnie zmyć (wraz z doklejonymi sztucznymi rzęsami). Nieprzestrzeganie tej reguły jest niehigieniczne, a może być wręcz ryzykowne.
Za konsekwencje zdrowotne użytkowania makijażu niezgodnie z tą zasadą nie biorę odpowiedzialności. Dbajmy o swoje zdrowie.
Wszelkie pytania proszę kierować w wiadomości prywatnej na FanPage na Facebook’u https://www.facebook.com/klaudiamendykmakeupartist/ bądź na adres mailowy: kontakt@klaudiamendyk.pl

RODO

Zgoda na przetwarzanie danych oraz klauzula informacyjna.

Treść zgody na przetwarzanie danych osobowych.

 

Rezerwując termin wykonania dowolnej usługi, udostępniasz swoje dane osobowe: imię, nazwisko, adres, numer telefonu. Wyżej wymienione dane, niezbędne w procesie rezerwacji, chronione są przed nieuprawnionym dostępem osób trzecich.
Po wykonaniu przeze mnie makijażu proszę o możliwość uwiecznienia go na zdjęciu, które jest udostępniane na mojej stronie internetowej www.klaudiamendyk.pl oraz profilu Facebook. Zdjęcie zawiera Twój wizerunek, a jego nieodpłatne wykorzystanie odbywa się za Twoją wyraźną i jednoznaczną zgodą. W każdej chwili możesz zwrócić się z prośbą o jego usunięcie.
Rezerwacja terminu, jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych o poniższej treści:
,,Wyrażam zgodę, na przetwarzanie moich danych osobowych, które dobrowolnie ujawniłam/ ujawniłem, w celach oraz w zakresie niezbędnym do dokonania rezerwacji oraz późniejszego wykonania usługi przez Klaudię Mendyk. Zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 20016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku, w sprawie ochrony osób fizycznych, w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”.
Zgodnie z art.13 ust.1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:
1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Klaudia Mendyk. Odpowiada ona za zapewnienie bezpieczeństwa Twoich danych osobowych.
2. Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne w celu dokonania rezerwacji oraz zrealizowania usługi. W szczególności: imię, nazwisko, adres, numer telefonu. Podstawą prawną zbierania powyższych danych jest art. 6 ust. 1 pkt b Ogólnego Rozporządzenia danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
3. Od dnia 25 maja 2018r. administrator danych nie pobiera żadnych innych danych osobowych w celu dokonania rezerwacji oraz późniejszego zrealizowania usługi. Swoje dane oraz inne informacje podajesz dobrowolnie.
4. W każdej chwili przysługuje prawo do dokonania zmian w adresie zamieszkania czy też w numerze telefonu, a także prawo do całkowitego usunięcia danych, przy czym usunięcie danych przed dniem usługi skutkuje jej odwołaniem, z powodu braku danych pozwalających na jej wykonanie.
Przysługuje Ci również prawo dostępu do treści danych lub ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo do żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
Aby skorzystać z powyższych praw wystarczy skontaktować się z administratorem danych poprzez Facebook, adres mailowy lub numer telefonu podany w regulaminie ogólnym.
5. Twoje dane nie będą podlegały profilowaniu, a administrator nie będzie przekierowywał danych osobowych osobom niepowołanym.
6. Twoje dane osobowe będą przechowywane w: mobilnym terminarzu w smartfonie; w archiwum konwersacji na fanpage Facebook; w kalendarzu papierowym; w systemie rezerwacji na stronie internetowej www.klaudiamendyk.pl 
7. Twoje dane osobowe będą przetwarzane po wykonaniu usługi w celu realizacji prawnie uzasadnionych interesów Administratora, to jest: Dochodzenie ewentualnych roszczeń, w związku z realizacją usługi (Przepisy prawne, dotyczące terminów przedawnienia roszczeń, art. 117 i nast. Ustawy Kodeks Cywilny (Dz. U. 1964, nr 16 poz. 93. ze zm) – Kontakt w celu marketingowym, np zaproszenie na bezpłatne konsultacje – Kontakt w celu zbadania jakości świadczonych usług/poziomu zadowolenia.
8. Administrator nieustannie dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.
Przechowując dane w formie mobilnej, zabezpieczane są kodami lub zaszyfrowanymi hasłami.
9. W przypadku wycieku danych osobowych, administrator zobowiązuje się do wdrożenia tak zwanej “Procedury Alarmowej”, polegającej na poinformowaniu osoby której dotyczy wyciek, oraz na zgłoszeniu zaistniałej sytuacji do odpowiedniego urzędu.