ZMIANA LOKALIZACJI USŁUG STACJONARNYCH – NOWY ADRES: UL. MIECHOWITY 19B

HARMONOGRAM ZAPISÓW

ZAPISY NA PAKIETY PREMIUM Z DOJAZDEM (całodzienny, midi, mini) oraz PAKIETY STACJONARNE (pakiet makijaż + fryzura ślubne / okazjonalne / próbne) otwarte są na CAŁY SEZON 2024.

ZAPISY NA POJEDYNCZE USŁUGI możliwe z maksymalnie 3 – miesięcznym wyprzedzeniem

Makijaż do sesji zdjęciowej (innej niż sesji poślubnej, ciążowej itd. bez konieczności obecności podczas trwania zdjęć)/ zlecenia komercyjne/ pokazy według indywidualnej wyceny.

ZADATEK

W celu rezerwacji terminu pobieram bezzwrotny zadatek w wysokości 120 zł za każdą usługę (w przypadku rezerwacji makijażu / fryzury), 400 zł (w przypadku rezerwacji pakietu premium z dojazdem mini) 450 zł (w przypadku rezerwacji pakietu premium z dojazdem midi)oraz 500 zł (w przypadku rezerwacji pakietu premium całodziennego).

Kwota zadatku zostanie odliczona od pełnej kwoty usługi w dniu wykonania usługi. Na wpłatę zadatku czekam 24h, w przypadku braku wpłaty w tym terminie rezerwacja zostanie anulowana.

UWAGA! Wpłacony zadatek dotyczy konkretnej osoby, usługi, daty i godziny, nie ma możliwości przeniesienia go na inną rezerwację!
Zgodnie z prawem konsumenta o umowach zawartych na odległość, od momentu zapisania się na usługę istnieje możliwość rezygnacji w ciągu 14 dni. Po tym czasie zadatek jest bezzwrotny.
Wpłat zadatku dokonujemy na podany poniżej numer konta. W tytule należy wpisać: ZADATEK Imię i nazwisko, datę i godzinę oraz rodzaj usługi. Po zaksięgowaniu zadatku na koncie potwierdzam rezerwację terminu.

Dane do przelewu:
Klaudia Mendyk Makeup Artist
MBANK: 92 1140 2004 0000 3702 8064 9046

REZERWACJA TERMINU

Swój termin zarezerwujesz poprzez:

W trosce o cenny czas i wzajemny szacunek bardzo proszę o przemyślane rezerwacje, a ewentualne odwołanie wizyty z rozsądnym wyprzedzeniem.