Czerwone usta i złote powieki | MAKIJAŻ ŚWIĄTECZNY

Czerwone usta to zdecydowanie ponadczasowa klasyka i idealne podkreślenie kobiecości. W połączeniu ze złotem na powiekach tworzy elegancką całość i idealną propozycję makijażu świątecznego.

Czerwone usta

W tym makijażu wykorzystałam fantastyczną, klasyczną czerwień z, chyba kultowej już, serii pomadek Velvet Matte od Golden Rose. Jest to kolor o numerze 35. Czyż nie jest piękny? Lubicie czerwone usta w makijażu? ?

Makijaż na święta złoto czarna kreska czerwone usta

Złoto i klasyczna kreska

Zdecydowanie najbardziej wybijającym się elementem są wspomniane wyżej czerwone usta, które najbardziej przyciągają uwagę, dlatego też w makijażu oczu postawiłam na rozświetlenie, aby całość nie była zbyt przytłaczająca. Na powieki powędrowały więc przepiękne, połyskujące złote cienie z palety Chocolate Gold od Too Faced.

Jako element dopełniający i nadający nieco mocniejszego charakteru, namalowałam także długo niewidzianą na moich powiekach czarną kreskę. Wykonałam ją za pomocą cieni do powiek, a nie typowego płynnego eyelinera, co dało efekt większej lekkości. Tak narysowana kreska sprawia wrażenie delikatniejszej, rozdymionej, pięknie komponuje się ze złotymi cieniami i nie obciąża oka, zagęszczając jednocześnie linię rzęs.

Makijaż na święta złoto czarna kreska czerwone usta

Makijaż na święta złoto czarna kreska czerwone usta

KROK PO KROKU ?

Do tego makijażu nagrałam także tutorial na YouTube, tak więc jeśli chcesz dowiedzieć się, jak krok po kroku taki świąteczny makijaż wykonać, zapraszam do oglądania! Link TUTAJ . Tłumaczę w nim także jak wykonać wspomnianą wyżej kreskę za pomocą cieni do powiek.

Użyte kosmetyki:

? T W A R Z:

Smashbox Photo Finish Foundation Primer 
Fenty Beauty Pro Filt’r 140
Sensai Translucent Powder
MAC Pro Longwear Concealer NC15

? K O N T U R & R Ó Ż & R O Z Ś W I E T L E N IE :
NYX Professional Matte Bronzer Medium 03
NYX Professional Sweet Cheeks Blush Palette 01 Sweet Cheeks
MySecret Face Illuminator Powder Princess Dream

? O C Z Y:
Too Faced Chocolate Gold: cienie: w załamaniu powieki: Cocoa Truffle; środek powieki: Famous; zewnętrzne kąciki: Chocolate Gold; wewnętrzne kąciki: Gold Dipped

? B R W I:
Inglot Cienie do brwi FREEDOM SYSTEM nr 557 i 567

? R Z Ę S Y:
Rimmel London Volume Shake

? U S T A:
Golden Rose Velvet Matte nr 35

 

? Pierwszą, bardziej stonowaną propozycję makijażu na Święta możesz zobaczyć TUTAJ ?

MAKIJAŻ ŚWIĄTECZNY

? A tutorial do niego TUTAJ

 

? Koniecznie daj znać jak podoba Ci się ten makijaż i czy wykorzystać jakiś jego element w swoim świątecznym makijażu! ?


Komentarze

Jedna odpowiedź do „Czerwone usta i złote powieki | MAKIJAŻ ŚWIĄTECZNY”

  1. […] A jeśli pierniki masz już gotowe, a tylko brak Ci pomysłu na swój wigilijny image, zajrzyj do moich propozycji świątecznego makijażu ? Linki do postów TUTAJ I TUTAJ ? […]

Dodaj komentarz