Żywica epoksydowa – mój artystyczny świat

Cześć! Zapraszam Cię do mojego artystycznego świata, w którym króluje żywica epoksydowa! ✨✨

żywica epoksydowa

Żywica epoksydowa

Ten post to małe odstępstwo od makijażu i otoczki z nim związanej.

Czasy pandemii, związane z nią ograniczenia, spowodowały potrzebę stworzenia artystycznej alternatywy. ?

Pewnego razu, całkiem przypadkiem, natknęłam się na film artysty, tworzącego sztukę właśnie z żywicy.

Zafascynował mnie ten temat i postanowiłam przyjrzeć się mu bliżej, spróbować własnych sił.

żywica epoksydowa

Żywica epoksydowa – obrazy malowane żywicą

Zakupiłam więc niezbędne materiały i akcesoria i zaczęłam tworzyć. Jako, że od dziecka uwielbiałam malować i tworzyć wszelkiego rodzaju projekty DIY, od razu bardzo mi się spodobało. Zaczęło się od obrazów, następnie podkładek dekoracyjnych pod kieliszki, poprzez zegary, stoliki kawowe oraz tace dekoracyjne.

żywica epoksydowa

Produkty stworzone z żywicy są niepowtarzalne. Każda rzesz jest oryginalna. Mogą stanowić wspaniały element dekoracyjny, szczególnie w nowoczesnym wnętrzu. Żywica daje efekt idealnie gładkiej, odbijającej światło tafli, przypomina nieco szkło. Uwielbiam ten efekt! ✨?

żywica epoksydowa

W swoich projektach korzystam z różnej kolorystyki, bawię się formą. Zatapiam w niej płatki złota, brokat, błyszczące pigmenty. ✨✨ Każdy z tych dodatków tworzy inny, interesujący efekt wizualny. Możliwości są wręcz nieograniczone!

żywica epoksydowa

W mojej ofercie znajdują się aktualnie obrazy w kształcie koła, podkładki dekoracyjne w kształcie trójkątów oraz owalne, stoliki kawowe, tace dekoracyjne. Aktualnie dostępne produkty wraz z cenami znajdziesz na Mendyk.design na Facebook’u ⬅⬅

Zbliżają się Święta, to idealny moment, aby sprawić bliskiej osobie wyjątkowy prezent! ?? Jestem przekonana, że każdy miłośnik nietuzinkowych podarunków będzie zachwycony! ?

żywica epoksydowa

Zaobserwuj mój profil na Instagramie ✅  oraz Facebooku ✅ aby być na bieżąco z nowościami! ? Cały czas tworzę dekoracje, które regularnie aktualizuję na stronach.

Jeśli jakiś produkt Ci się spodobał, lub chcesz wykonać go na zamówienie według własnego projektu, napisz do mnie! ?? mendyk.design@gmail.com lub poprzez IG lub FB ??

żywica epoksydowa

 

Jeżeli jesteś zainteresowana makijażem okazjonalnym, zapraszam do zapoznania się z moją ofertą TUTAJ ??‍♂️