LAMINACJA I KOLORYZACJA BRWI FARBKĄ

Laminacja i koloryzacja brwi w Krakowie!

Cześć, Kochani! Czy marzysz o pięknie wymodelowanych, gęstych i perfekcyjnie ułożonych brwiach? Z przyjemnością prezentuję Ci naszą najnowszą usługę – laminacja i koloryzacja brwi farbką, dostępną teraz w samym sercu Krakowa! Mam na imię Klaudia, jestem profesjonalną i certyfikowaną stylistką brwi, gotową do podkreślenia naturalnego piękna Twoich brwi!

Laminacja i koloryzacja brwi w Krakowie Laminacja i koloryzacja brwi w Krakowie

Laminacja i koloryzacja brwi: rewolucja w stylizacji brwi!

Laminacja brwi to innowacyjna technika, która pozwala na uzyskanie idealnie ułożonych i podkreślonych brwi przez długi czas. Koloryzacja brwi farbką natomiast dodaje im wyrazistości i głębi, podkreślając naturalny kształt i kolor. Kraków to miejsce, gdzie dbamy o piękno i styl, dlatego oferujemy najwyższej jakości usługi, które podkreślą Twoją indywidualność!

Kiedy laminacja i koloryzacja brwi będzie idealnym zabiegiem dla Ciebie?

  1. Brwi niedyscyplinowane: Jeśli Twoje brwi są trudne do ułożenia, rosną w dół, są sztywne i potrzebują dodatkowej dyscypliny, laminacja brwi jest idealnym rozwiązaniem.
  2. Brwi wąskie i jasne: Laminacja dodaje objętości, a koloryzacja farbką wypełnia brakujące miejsca i uwydatnia jasne włoski, co jest idealne dla osób z jasnymi brwiami.
  3. Naturalny wygląd: Zarówno laminacja, jak i koloryzacja farbką, zapewniają naturalny wygląd, który idealnie pasuje do codziennego makijażu.

Kiedy laminacja i koloryzacja brwi nie jest wskazana?

  1. Alergie skórne: Osoby z uczuleniem na składniki używane w laminacji lub farbce do brwi nie powinny korzystać z tego zabiegu.
  2. Uszkodzona skóra w okolicach brwi: Jeśli skóra wokół brwi jest zraniona, przesuszona lub podrażniona, występują ranki / zadrapania, zaleca się odłożenie zabiegu na późniejszy termin, aby uniknąć dodatkowych podrażnień.
  3. Ciąża / karmienie piersią: Ze względu na zmiany hormonalne i zwiększoną możliwość wystąpienia alergii, nie zaleca się wykonywania zabiegu laminacji w ciąży i podczas karmienia. Występuje również ryzyko, że zabieg nie będzie miał pełnej skuteczności lub jego wynik nie będzie zadowalający.
  4. Skóra bezpośrednio po peelingu / zabiegach złuszczających. 
  5. Poprzednia laminacja wykonana mniej niż 6 tygodni wcześniej.
  6. Przycięte włoski brwi.

Laminacja i koloryzacja brwi w Krakowie

ZAREZERWUJ swój termin ONLINE!

Zapewniamy, że nasze usługi są bezpieczne i profesjonalnie przeprowadzane, aby każda klientka mogła cieszyć się efektami stylizacji brwi przez długi czas.

Jeśli pragniesz uzyskać idealnie wymodelowane, gęste i pięknie podkreślone brwi, zapraszamy do naszego studia w Krakowie na ul. Miechowity 19B.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na wizytę i odkryć sekret pięknych brwi!

Nie zapomnij śledzić naszego Instagrama, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami w pielęgnacji brwi, makijażu i stylizacji włosów!

Sprawdź również usługę stylizacji brwi HENNĄ PUDROWĄ!


Komentarze

Dodaj komentarz