ZMIANA LOKALIZACJI USŁUG STACJONARNYCH – NOWY ADRES: UL. MIECHOWITY 19B

Poniżej kilka istotnych informacji dotyczących zapisów na makijaże oraz fryzury w sezonie 2024.

WAŻNE INFORMACJE

Rezerwacja terminu wykonania dowolnej oferowanej przeze mnie usługi jest równoznaczna z zapoznaniem się z poniższymi informacjami. Cena za makijaż / fryzurę / pakiet nie podlega negocjacji. W przypadku rezerwacji pakietu premium z dojazdem dla kilku osób, cena nie zmienia się w przypadku ostatecznie mniejszej liczby osób.

Proszę o przemyślane zapisy.

W cenę każdego makijażu (za wyjątkiem dziennego i biznesowego) wliczone są kępki rzęs, pielęgnacja, utrwalenie makijażu, korekta dekoltu/pleców oraz zestaw do ewentualnych poprawek (pomadka z aplikatorem, bibułki matujące.

W cenę fryzury wchodzą kosmetyki i niezbędne akcesoria (gumki do włosów, wsuwki, wypełniacze do koka itd.). W cenę fryzury nie wchodzą ozdoby do włosów – musisz wyposażyć się w nie samodzielnie.

HARMONOGRAM ZAPISÓW

 • ZAPISY NA PAKIETY PREMIUM Z DOJAZDEM (całodzienny, midi, mini) oraz PAKIETY STACJONARNE (pakiet makijaż + fryzura ślubne / okazjonalne / próbne) otwarte są na CAŁY SEZON 2024.
 • ZAPISY NA POJEDYNCZE USŁUGI możliwe z maksymalnie 3 – miesięcznym wyprzedzeniem

ZADATEK

W celu rezerwacji terminu pobieram bezzwrotny zadatek w wysokości 120 zł za każdą usługę (w przypadku rezerwacji makijażu / fryzury), 300 zł (w przypadku rezerwacji pakietu premium z dojazdem mini) 450 zł (w przypadku rezerwacji pakietu premium z dojazdem midi)oraz 500 zł (w przypadku rezerwacji pakietu premium całodziennego).

Kwota zadatku zostanie odliczona od pełnej kwoty usługi w dniu wykonania usługi. Na wpłatę zadatku czekam 24h, w przypadku braku wpłaty w tym terminie rezerwacja zostanie anulowana.

UWAGA! Wpłacony zadatek dotyczy konkretnej osoby, usługi, daty i godziny, nie ma możliwości przeniesienia go na inną rezerwację!
Zgodnie z prawem konsumenta o umowach zawartych na odległość, od momentu zapisania się na usługę istnieje możliwość rezygnacji w ciągu 14 dni. Po tym czasie zadatek jest bezzwrotny.
Wpłat zadatku dokonujemy na podany poniżej numer konta. W tytule należy wpisać: ZADATEK Imię i nazwisko, datę i godzinę oraz rodzaj usługi. Po zaksięgowaniu zadatku na koncie potwierdzam rezerwację terminu.

Dane do przelewu:
Klaudia Mendyk Makeup Artist
MBANK: 92 1140 2004 0000 3702 8064 9046

JAKOŚĆ USŁUG

Do każdego makijażu / fryzury podchodzę indywidualnie. Uwzględniam preferencje i prośby klientki, dobieram kolorystykę / styl do typu urody, koloru kreacji, dodatków, biżuterii itd., abyś zawsze czuła się piękna i w 100% usatysfakcjonowana. Jeśli w trakcie makijażu / fryzury pojawią się jakiekolwiek uwagi, sugestie, bardzo proszę powiedz mi o tym, aby efekt końcowy był dla Ciebie całkowicie satysfakcjonujący.

W trosce o Twoje zdrowie i komfort wizyty zawsze używam jednorazowych aplikatorów do ust/rzęs, a używane narzędzia i kosmetyki są dezynfekowane po każdej klientce.

Używane przeze mnie profesjonalne kosmetyki gwarantują długotrwały efekt.

Bardzo proszę o przygotowanie przed wizytą inspiracji / zdjęć makijażu / fryzury, które Ci się podobają – usprawni to nasze spotkanie i dobór idealnego makijażu / fryzury.

DOJAZD

Nie dojeżdżam do pojedynczych usług; dojazd możliwy jedynie przy rezerwacji jednego z pakietu premium z dojazdem.

W przypadku usługi z dojazdem u Ciebie w domu, bardzo proszę o przygotowanie stanowiska; osobnego pokoju dostępnego w celu wykonania makijaży / fryzur, wysokiego, dużego stołu oraz dostępu do gniazdka elektrycznego.

W przypadku konieczności rozpoczęcia przygotowań przed godziną 7:00 i dojazdu powyżej 1h, bardzo proszę o zapewnienie noclegu na dzień przed uroczystością w hotelu w pobliżu miejsca przygotowań.

Dojazd na terenie Krakowa wliczony jest w cenę pakietów, dojazd poza Kraków wiąże się z dodatkową opłatą 5zł/km liczone od ul. Galicyjskiej 3D w Krakowie. Możliwy dojazd na terenie całej Polski.

Usługi bez dojazdu wykonuję pod adresem ul. Galicyjska 3D w Krakowie (obok Expo, M1) – UWAGA! Zastrzegam sobie możliwość zmiany lokalizacji usług stacjonarnych w trakcie trwania sezonu (zmiana lokalu).

STYLIZACJA WŁOSÓW

Fryzurę okazjonalną / ślubną wykonuję według preferencji klientki, z uwzględnieniem rodzaju i charakterystyki włosów, ich długości, kondycji i możliwości wykonania danej fryzury.

Do wyboru wykonanie: fal objętościowych, luźnych fal, fal Hollywood, półupięć, upięć, stylizacji do sesji zdjęciowych. Włosy stylizowane są na sucho; nie myję włosów bezpośrednio przed stylizacją; włosy należy dokładnie umyć i wysuszyć dzień przed wieczorem lub rano w dniu wykonania fryzury (co najmniej 3h przed wizyta). Bardzo proszę nie przychodzić na wizytę z mokrymi włosami.

Bardzo proszę o nieużywanie przed stylizacją odżywek bez spłukiwania lub olejków, które pozostają na włosach – może to spowodować zmniejszenie trwałości stylizacji.

Nie potrzebujesz żadnych elementów stylizacji fryzury (wsuwki, gumki itp.) ani produktów do stylizacji – wszystkie niezbędne elementy będę miała za sobą.

Cena fryzury nie zawiera ozdób, należy wyposażyć się w nie we własnych zakresie. Istnieje również możliwość wypożyczenia ozdoby do włosów. Jeżeli chcesz dodać włosy przedłużane, „doczepy”, musisz zaopatrzyć się w nie we własnych zakresie – nie sprzedaję doczepianych włosów. Przed wykonaniem fryzury powinnaś również odpowiednio dopasować je (farbowanie) lub przyciąć u swojego fryzjera.

PRZED WIZYTĄ

Bardzo proszę o informację na temat ewentualnych problemów skórnych, alergii, nadwrażliwości na konkretne produkty, jeśli takie wystąpiły w przeszłości.

Przeciwwskazania do wykonania makijażu:

 • opryszczka (zabezpiecz miejsce wystąpienia specjalnym plastrem z apteki)
 • choroby oczu, powiek np. jęczmień, zapalenie spojówek i/lub rogówki itd.
 • zaczerwienienie, opuchnięcie, podrażnienie, uszkodzenie powiek/oka
 • stany zapalne skóry twarzy
 • oparzenia skóry (również słoneczne)
 • łuszczyca
 • alergie, uczulenia na kosmetyki
 • wszelkie choroby zakaźne
 • przeziębienie, gorączka
 • przerwanie ciągłości naskórka, rany otwarte
 • zabiegi chirurgiczne twarzy i okolic (szyja, dekolt)

Jeżeli występuje u Ciebie którekolwiek z wyżej wymienionych przeciwwskazań, bardzo proszę poinformuj mnie o tym wcześniej. Mam prawo w takiej sytuacji odmówić wykonania makijażu, jednak postaram się znaleźć satysfakcjonujące obie strony rozwiązanie.

Bardzo proszę, aby przed wizytą został wykonany demakijaż: zmywanie pozostałego makijażu w trakcie wizyty skróci czas na wykonanie przeze mnie makijażu właściwego i niepotrzebnie podrażni skórę twarzy, co może skutkować mniejszą trwałością.

Nie musisz przygotowywać żadnych kosmetyków – wszystko, czego potrzebuję, mam ze sobą.

Jeśli Twoja kreacja ma głęboki dekolt, na czas wykonania makijażu załóż bluzkę z podobnym dekoltem / rozpinaną koszulę, abym miała możliwość wykonania makijażu / rozświetlenia również dekoltu.

Na trwałość makijażu w znacznej mierze wpływa stan cery, dlatego bardzo proszę o odpowiednią pielęgnację skóry twarzy przed wizytą: wykonanie pilingu dzień wcześniej, odpowiednie nawilżenie skóry (maseczka nawilżająca, krem), a także nie korzystanie z solarium / nie opalanie się min. 5 dni przed wizytą (na zaczerwienionej, „rozgrzanej” skórze makijaż może prezentować się gorzej, mieć mniejszą trwałość. Dodatkowo efekt wyrównanego kolorytu twarzy nie komponuje się dobrze z czerwoną skórą reszty ciała).

Przed makijażem wykonaj regulację brwi oraz wąsika. Jeśli na ustach masz suche skórki, przy szczotkowaniu zębów wyszczotkuj również usta, a następnie mocno nawilż je balsamem. Możesz również użyć specjalnego pilingu do ust.

Proszę pamiętać, aby przed makijażem nie testować nowych kosmetyków, tylko użyć tych stosowanych na co dzień, aby nie doprowadzić do podrażnienia skóry / reakcji alergicznej.

W TRAKCIE IMPREZY

Wykonany makijaż zawsze utrwalam, aby przetrwał bez poprawek długie godziny zabawy. Należy jednak pamiętać, że, szczególnie w okresie letnim, przy wysokich temperaturach, skóra się poci i może się nieco świecić – użyj wtedy bibułki matującej, delikatnie przykładając ją do skóry zbierzesz nadmiar sebum. Nie pocieraj twarzy i nie dotykaj jej – może to poskutkować nieodwracalnymi uszkodzenia makijażu!

Unikaj wycierania twarzy, delikatnie przyłóż chusteczkę do skóry zbierając nadmiar wilgoci. Najlepiej, jeżeli zostawisz twarz, aż sama wyschnie – pot, to w głównej mierze woda – odparuje, a Twój makijaż pozostanie nienaruszony.

PO WIZYCIE

„Makijaż podkreśla urodę kobiety, ale to uśmiech czyni ją piękną”.
Uśmiech pojawiający się na twarzy zadowolonej klientki idealnie dopełnia wykonany przeze mnie makijaż. Dlatego też będzie mi niezmiernie miło, jeżeli po wizycie zechcesz podzielić się swoją pozytywną opinią:

Jeśli wydarzyło się coś, co uniemożliwi jej wystawienie, bardzo proszę o kontakt w wiadomości prywatnej w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Bardzo zależy mi na jak najwyższej jakości świadczonych przeze mnie usług.

DEMAKIJAŻ

W trosce o zdrowie moich klientek przypominam, iż wykonany makijaż profesjonalny jest makijażem jednodniowym (max. 24h): po tym czasie należy go bezwzględnie, dokładnie zmyć (wraz z doklejonymi sztucznymi rzęsami).

Nieprzestrzeganie tej reguły jest niehigieniczne, a może być wręcz ryzykowne dla zdrowia. Za konsekwencje zdrowotne użytkowania makijażu niezgodnie z tą zasadą nie biorę odpowiedzialności. Dbajmy o swoje zdrowie.

KONTAKT

Wszelkie zapytania proszę kierować:

 • w wiadomości na adres mailowy: kontakt@klaudiamendyk.pl
 • poprzez Fanpage na Facebooku
 • telefonicznie: 693 166 749

REZERWACJA TERMINU

Na makijaż można zapisać się poprzez:

W trosce o cenny czas i wzajemny szacunek bardzo proszę o przemyślane rezerwacje, a ewentualne odwołanie wizyty z rozsądnym wyprzedzeniem.

Do zobaczenia na wizycie!