MAKIJAŻ PRÓBNY – dlaczego warto go wykonać?

Idealny wizerunek Panny Młodej, oprócz pięknej sukni, fryzury i dodatków, to również piękny MAKIJAŻ ? A żeby w tym ważnym dniu wyglądał on tak, jak sobie wymarzyłaś, warto pomyśleć o nim wcześniej i wybrać się na makijaż próbny. ?

MAKIJAŻ PRÓBNY – wszystko, co musisz o nim wiedzieć!

Makijaż próbny - wszystko co musisz o nim wiedzieć

A po co właściwie ta próba?

Jest ku temu kilka istotnych powodów!
Przede wszystkim, ślub jest to dla wielu Pań jeden z najważniejszych dni w życiu, do którego przygotowania trwają miesiącami, nierzadko wręcz latami. ?
Nie dziwi więc fakt, że chcesz, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik! ✅

 

Makijaż próbny – ogranicz stres!

Często w dniu ślubu Pannie Młodej towarzyszy stres. Wykonanie makijażu czy fryzury to często jedyny moment na chwilę wytchnienia i relaksu. Lepiej więc, żebyś nie była zaskoczona niezbyt satysfakcjonującym efektem końcowym. ?‍♀️

 

Makijaż próbny – WYWIAD

Pierwszym krokiem w próbnym makijażu jest WYWIAD ? – zbieram informacje o sukni, fryzurze, inspiracjach, dodatkach, koncepcji/stylu wesela, kolorze przewodnim, stylu uroczystości. Wszystkie te elementy są istotne w wyborze odpowiedniego i pasującego do całości makijażu. Muszę poznać Twoje oczekiwania i wyobrażenia, aby jak najlepiej urzeczywistnić je na Twojej twarzy. ?
W tym punkcie ustalamy także, jak wygląda Twój wymarzony makijaż ślubny.Warto, abyś miała poglądowe zdjęcia, inspiracje. ‼️UWAGA jednak! Wybrany makijaż z Instagrama czy Pinteresta nie zawsze będzie dobrze pasował do Twojego typu urody, kształtu twarzy/oka. Warto mieć to na uwadze i nie oczekiwać 100% odwzorowania – ma być to jedynie inspiracja i zwizualizowanie Twoich wyobrażeń. Wszystkie szczegóły dopasujemy dokładnie dla Ciebie. ?

 

Makijaż próbny – dopasuję wszystkie produkty do Twojej skóry

W trakcie próbnego makijażu zaznajamiam się również z kondycją Twojej cery, dobieram produkty dopasowane do jej typu. W tym momencie przypominam o poradniku przedślubnym, który znajdziesz w przypiętych notatkach na moim Fanpage na Faceeboku [KLIK] Sprawdź o czym pamiętać, aby Twoja skóra była idealnie przygotowana na ten „wielki dzień” ?‍♀️

 

Makijaż próbny – wydłużony czas wykonania

Próba trwa dłużej niż makijaż właściwy, dzięki czemu spokojnie i bez pośpiechu możemy omówić każdy element makijażu, dobrać odpowiedni odcień pomadki, dokonać zmian, zrobić np. dwie wersje kolorystyczne oka, na co nie byłoby czasu w dniu ślubu.
Dodatkowo czasami zdarza się, że wybrany przez Ciebie makijaż nie wygląda na Tobie tak, jak sobie wyobraziłaś i jednak zmieniasz swoją koncepcję. Lepiej dojść do takiego wniosku nieco wcześniej, niż w dniu ślubu, prawda? ?

Makijaż próbny – łącznie z próbną fryzurą i przymiarką sukni

Bardzo korzystnym wyborem jest wykonanie makijażu próbnego w dniu, w którym planujesz dodatkowo wykonanie próbnej fryzury i/lub przymiarkę sukni ślubnej. Będziesz mogła wyobrazić sobie efekt końcowy! ?
Polecam również umówić się na próbę w godzinach porannych, tak, abyś jak najlepiej przetestowała trwałość makijażu, mogła mu się przyjrzeć w świetle dziennym, sprawdzić, jak zachowuje się w ciągu codziennych aktywności.

Makijaż próbny – wiadomość zwrotna

Pamiętaj, aby po dniu testowania swojego próbnego makijażu ślubnego podzielić się wrażeniami i odczuciami z wizażystką – czy produkty dobrze utrzymywały się na twarzy, czy nie wystąpiło żadne podrażnienie/alergia, czy każdy element makijażu Ci odpowiadał ✅
Jakie jest Twoje zdanie na temat makijażu próbnego? Krok niezbędny, czy wręcz przeciwnie? Podziel się opinią w komentarzu! ??
Miłego dnia! ?

 

Sprawdź trendy ślubne na rok 2020! ??